טיפול בחרדות ופחדים​​

תחום שלצערי הרב תופס תאוצה גדולה יותר מיום ליום חרדות, פחדים, מתח מצטבר אצל ילדים ואצל מבוגרים. 

לכל אדם יש את הסיבות שמובילות אותו לחוות התקף חרדה או חרדה מתמשכת, שנפש האדם אינה מאוזנת ואנחנו חיים עם פחדים, מחשבות שליליות, ביטחון עצמי נמוך, דימוי עצמי שלילי, כעסים, ביקורתיות, אשמה ובושה יש סיכוי גדול מאוד שהחרדה תדפוק גם אצלנו בדלת.

ילד עם חוסר ביטחון עצמי יהפוך למתבגר עם חוסר ביטחון עצמי ולבוגר שחיי עם תחושת כישלון.

ילד עם כעסים יהפוך למתבגר ששונא וכועס ובוגר שפוגע בעצמו ובסביבה שלו כי לא לימדו אותו לעבוד מול תחושות כמו כעס, ביקורתיות ופחד.

שיטות כמו CBT וNLP מעולות לטיפול בילדים, מתבגרים ובוגרים, דרך שינוי צורת החשיבה, שחרור האמונות המגבילות מאפשרים לאותו אדם להיות פתוח יותר, קשוב יותר, בריא יותר, וטוב יותר לעצמו ולסביבה שלו. 

 

אני גאה לומר שהיום מעבר לטיפול האישי בילדים ונשים שיטת האימון "הכל אפשרי בקלות ובפשטות" מיושמת בתהליכי שינוי אישי שמזה מספר שנים אני מעבירה בהתנדבות עבור אסירים בכלא מעשיהו ובכלא שקמה, נשים חד הוריות שמתקשות לשרוד ונערות בסיכון. בתוכנית הרדיו שהיא משדרת מדי שבוע בתחנת "הרדיו החברתי הראשון" היא מעבירה למאזינים ולמאזינות את תובנותיה ומגלה כיצד באמצעות תרגול עצמי יומי ניתן למצוא את האושר.

אם אתם מוצאים את עצמכם או את הילד שלכם חיים עם תחושת פחד וחרדה שמעכבת אתכם להתקדם בחיים ונמאס לכם והחלטתם שאתם רוצים לחיות מבלי הפחד, הלחץ והחרדה אני מזמינה אתכם להגיע אלי לפגישת אבחון מקיפה שבה נזהה את המעכבים האישיים שלכם ואיך להשתחרר מהם אחת ולתמיד.

טיפול בחרדות ופחדים לחיים שלווים