הכול אפשרי בקלות ובפשטות​

בטי נעים

הכול אפשרי בקלות ובפשטות

מדריך להעצמה עצמית

קוראים ממליצים על הספר

 

היי בטי יקרה 😃

אני מיכאל שושןנתת לי אישית את הספר שלך במשרדים שלנו עם הקדשה אישית ממך 😃הכל אפשרי בקלות ובפשטות.זוכרת ??

סיימתי לקרוא אותו.והאמת שהייתי סקפטי לגביועוד לפני שקראתי אותו.כותרת הספר עצמה הייתה נראית לי כלא נכונה כ״כ.אני לא באמת מאמין שכל דבר בחיים ניתן להשיג בקלות וללא מאמץ מייגעבמיוחד חלומות גדולים ושאיפות עזות.

אני רוצה לומר לך שאחרי שקראתי את הספר הנהדר שלך הבנתי יותר לעומק את הכוונה ואת השכל שבדבר.צריך להתעמק.

ולגבי הספר עצמובמילה אחת wowwwwוהאמני לי אני קורא הרבה ספרים,נהניתי מכל רגע,אני בכלל חשבתי שזה עוד ספר עם מילים טובות,עידוד פה,עידוד שם.אוסף של סלוגנים יפים מסדנאות להתפתחות אישית.אך האמת היא אחרת לגמרי.

זה ספר מקסים !חוברת עבודה אישית של ממש.ספר שמצליח לגעת בך באופן אישי מבפנים.

זה ספר מעשי שמניע לפעולה ולא עוד ספר עם מידע מופשט שדינו להישכח במהרה.

הספר ממש נגע ביוריגש אותי והכניס אותי לתוך עצמי והכי חשוב הניע אותי לפעולה בתחומים שצריכים אצלי חיזוק ושיפור

הספר או יותר נכון חוברת עבודה אישיתלקח אותי להסתכלות פנימית וגרם לי להבין איך עליי לפעול בכדי להשיג את מה שאני באמת רוצהבדרך של הבנה קלה ופשוטה

שמחתי מאוד לקרוא אותו ולהכיר אישה מיוחדת כמוך

תודה בטי יקרהעל הערך הגדולהאור,הנתינה והשיתוף האישי שאת מביאה מעצמך לעולם.

שמח להכיר אותךמקווה שניפגש בקרוב

מיכאל ❤

 

 

​בטי מדהימהההה
הספר פשוט מדהיםםם
עדיין לא הגעתי לסיומו, מושכת את הזמן ומתענגת בכול מילה, כל כך לא בא לי שייגמר, ורוצה לציין שאני מאוד אוהבת ספרים וקונה מלא אבל מה לא מצליחה להתרכז ולקרוא מעבר לעשרים עמודים, ככה כבר לפחות חמש שנים ואפילו יותר.
אבל מהספר שלך לא הצלחתי להתנתק,
גומעת על מילה בתשוקה ומושכת את הזמן, עושה הפסקות אבל הספר משאר צמוד אליי - שאפו!
יודעת טיפה על הדרך שעברת מהכרות וקירבה מבורכת שהותירו אותי עם ים של געגועים ♥
את בהחלט מדהימה.
מעריצה אותך!
מעריצה מס׳ 1 שלך!

 

 

שלום בטי. נעים מאוד שמי יאנה אנור. אתמול קראתי את ספרך "הכל אפשרי בקלות ובפשטות". חייבת לציין כי קראתי אותו בנשימה אחת כמו שאומרים. אני נמצאת כבר שנה וחצי בשינויים בחיי בהרבה בחינות והתחברתי ישר לדברייך שבספר. ספרך מלא בתובנות, עצות וטיפים אשר אקח לי כצידה לדרכי. אהבתי את המשימות שצריך לעשות ותוך כדי למדתי על עצמי. כאמור, אני בתהליך של התגברות על פחדים ישנים כתוצאה מטראומות עבר כילדה עולה חדשה המתמודדת עם קשיים רבים בלימודים וקשיים חברתיים אשר הותירו צלקות גם בבגרותי. במקצועי אני עורכת דין ומכיוון שקרסתי בעבודה כעו"ד כשנה החלטתי שאני חייבת שינוי. בזמנו, רציתי ללמוד חינוך באחווה אך הלכתי עם הראש והתקבלתי ללימודי משפטים וכיום עובדת בביהמ"ש. מזה כשנה וחצי אני מעבירה הרצאות שיזמתי לתלמידי ביה"ס באשדוד - הרצאות במשפטים והרצאות מוטיבציה עם סיפור חיי. מצאתי את מקומי סוף סוף ! משלבת משפטים יחד עם חינוך וזה נפלא ! לבטח אקרא פעם נוספת את הספר שלך כדי ליישם טוב טוב את עצותייך. מאחל לך את כל הטוב שבעולם. יאנה